Zář 18

Kroužek mladých hasičů

Vážení rodiče,otevíráme znovu kroužek mladých hasičů. Budeme se setkávat v úterý 17-18, kdy se budeme věnovat malým dětem (do sedmi let) a ve čtvrtek 17-18 v kroužku pro starší. Z důvodu zajištění hygienických opatření při cvičení budou schůzky probíhat pouze na venkovním hřišti a v případě nepříznivého počasí bude cvičení zrušeno. O zrušení budeme informovat na FB. Děkujeme za pochopení.

Dub 28

Jihobrněnský den dětí

Srdečně vás zveme na tradiční akci městské části Brno-jih „Jihobrněnský den dětí“, který se uskuteční v sobotu 27.5. 2017 od 10 hodin ve sportovním areálu Hněvkovského a Koupaliště „Biotopu“ Brno-jih. Motem letošního dne je „Vše co má kola“.

Můžete těšit na spoustu zábavy, soutěží a atrakcí od malování na obličej až po jízdu na motokárách, koloběžkách, kolech nebo speciálních strojích. Vyzkoušíte si práci na minirypadle nebo zažijete pocit závodníka v okruhovém speciálu. Mnoho zajímavého Vám předají zástupci Integrovaného záchranného systému a čeká na Vás nespočet dalších aktivit, které jsme pro Vás připravili.

Celý den vyvrcholí velkým koncertem v rámci BIOTOP NIGHT, kde vystoupí Nelly, DEBBI a VERONA.

Celá akce se také nese v duchu podpory nadace „Na kole dětem“ , která podporuje malé pacienty s onkologickým onemocněním. Zakoupením losu v hodnotě 50,- Kč přispějete nejen do nadačního fondu, ale také se budete moci zúčastnit slosování o velkou koloběžku Kostka.

Neváhejte a přijďte se s námi pobavit a užít si tento nevšední den.

http://jihobrnenskydendeti2017-cz.webnode.cz

Za pořadatele akce
team Koupaliště Brno-jih, příspěvkové organizace